Vítejte U Bílé labutě

Našim hostům nabízíme hotová jídla, pizzu podle tradiční italské receptury, těstoviny, saláty a něco k zakousnutí k pivu se u nás vždy také najde, posedět můžete v klidném kuřáckém i nekuřáckém prostředí, která jsou od sebe stavebně odělena. Vaší žízen rádi uhasíme Plzeňským, nebo Svijanským pivem, točenou kofolou a dalším rotimentem nealko i alko nápojů. Těšíme se na vaši návštěvu!

Provozovna uzavřena UZAVŘENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plánujete oslavu?

Nedělejte si s ničím starosti - připravíme vám jí my!

Nabízíme uspořádání oslav a večírků dle vašich požadavků a přání!

Chcete mít svou akci v soukromí? Není to pro nás problém.

Chcete mít jiné jídlo a pití než je v naší nabídce? Není to pro nás problém!

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám ve všem vyhovíme.

Rozvoz

704 389 745

Kromě neděle rozvážíme každý den od 11ti do 21 hodin.

Rozvážíme vše co je na našem menu, přivezeme vám i pivo do PET, po Doksech je rozvoz zdarma, mimo město je to za 5,-Kč/km. Minimální hodnota objednávky je 89,- Kč.

Box na pizzu/těstoviny a saláty 15,-*/10,- Kč.

* Cena za pizzabox je 15,- pouze při rozvozu, ale budete-li si brát pizzu s sebou, nebo si pro ní sami přijedete, zaplatíte pouze 7,- Kč.